מבצע לחברי המרכז הישראלי Gaps

יוגורט פורמולה הינו בסיס להכנת ביו-יוגורט בבית המהווה בסיס מעולה ויעיל לדיאטה, ללא חומר משמר, ללא גלוטן, ללא צבעי מאכל. מאושר על-ידי משרד הבריאות הישראלי. ניתן להזמין בטלפון: 077-8181081

יוגורט הוא אחד המזונות העשירים ביותר בחיידקים פרוביוטיים המסייעים בפירוק רכיבי המזון, חיזוק מערכת החיסון והפחתת חדירות המעיים לחומרים מזיקים. בכדי להכין יוגורט ביו בבית, כל מה שאתם צריכים זה ליטר של חלב מפוסטר על מכל סוג ושקית אחד של “YogurtFormula” – תרביות לקטיות להכנת ביו-יוגורט המכיל 5 סוגי פרוביוטיקה. כל הליך ההכנה ייקח לכם לא יותר מ-5 דקות!

החיידקים הידידותיים הנמצאים ביוגורט טבעי גורמים לאפקט חיובי על הגוף בו הם נמצאים, הם מסייעים לטיפול בדלקות נרתיק, עשויים למנוע או להקל שלשולים אצל ילדים, לצמצם הופעת כיבי קיבה ולשפר את מצבם של הסובלים מתסמונת המעי הרגיז, וכן הם יכולים להביא להעלאת רמות הכולסטרול הטוב בדם, לסייע לשיפור מצבם של חולי דלקות מעיים (כמו מחלת קרון), למנוע הישנות דלקות בדרכי השתן ולהביא לשיפור במצבם של תינוקות שסובלים מאקזמה של העור.

מזמינים 10 קופסאות של יוגורט פורמולה להכנת ביו-יוגורט בבית ומקבלים מכשיר ביתי להכנת יוגורט וסט צנצנות נוסף מתנה!

מבצע יוגורט פורמולה - הזמינו 10 קופסאות בסיס להכנת יוגורט ביו ביתי וקבלו מכשיר במתנה

10 סיבות מנצחות למה חייבים לאכול יוגורט על בסיס יומי!

  1. ביו-יוגורט קל לעיכול, גם לאלו שאינם מעכלים מוצרי חלב. תהליך עיבודו והתססתו שובר את הקשר של סוכר הלקטוז המקל על העיכול.
  2. ביו-יוגורט מקור טוב לחלבון מאחר והוא מכיל בין 4 ל-6 גרם חלבון בכל 100 מ”ל, שזה 20 אחוז יותר מכל מאכל חלבי אחר.
  3. ביו-יוגורט מהווה מקור עשיר לסידן (כ-100 מ”ג בכל 100 גרם) עם רמת ספיגה טובה בשל החיידקים הידידותיים שבו. הסידן תורם לבנייה וחיזוק העצמות, מונע אוסטאופורוזיס, מונע ומסייע לטיפול ביתר לחץ דם ותורם למניעת סרטן המעי הגס.
  4. ביו-יוגורט משפר ספיגה של ויטמינים מסוג B וסידן.
  5. ביו-יוגורט תורם לבריאות המעי הגס ומוריד את הסיכון לסרטן באיבר זה. לאחר טיפול של אנטיביוטיקה, רצוי לאכול יוגורט לשיקום מערך החיידקים הטובים במעיים.
  6. ביו-יוגורט מחזק את המערכת החיסונית. התרבית הבקטריאלית ביוגורט מהווה תמריץ להתמודדות בדלקות בכדוריות הדם הלבנות.
  7. ביו-יוגורט בעל אפקט ריפוי לאחר דלקת מעיים ומזון מרפא לקלקולי קיבה ושלשולים, בניגוד למוצרי חלב אחרים.
  8. ביו-יוגורט מוריד את ההסתברות לקנדידה (דלקת השמר).
  9. ביו-יוגורט משפיע לטובה על רמת הכולסטרול בכבד ובדם.
  10. ביו-יוגורט משתלב טוב עם תהליך הגדילה גם בשל יתרונותיו הבריאותיים הרבים כמו תכולת החלבון ושיפור ספיגת מינרלים וגם בשל טעמו הטוב, שאהוד כמעט על כולם, גם על האכלנים הבררנים.

כתיבת תגובה