אודות חברה פורמולה ישראל בע”מ

Yogurtim – אודות

אתר Yogurtim.co.il מבית ‘פורמולה ישראל’, מביא בפניכם מידע מהימן על בקטריות ידידותיות מסוגים שונים המועילים בהתמודדות עם בעיות שונות ועם מצבים שונים בגוף האדם. המידע באתר מבוסס על מחקרים מאוניברסיטאות מובילות בעולם, המוכיחים את יעילות והשפעת הבקטריות על גוף האדם והמוח. המידע מלוקט ממקורות רשמיים ומועבר על ידי מומחים בתחום, על מנת לספק מעטפת ידע לכל דורש.

מי אנחנו?

חברת ‘פורמולה ישראל’ מפתחת, מייצרת ומייבאת סימביוזה של תרביות בקטריאליות לקטית וצמחית. כמו כן, החברה מייבאת מכשירי חשמל ייעודיים לשימוש ביתי. החברה הוקמה בשנת 2016 ופועלת מתוך האג’נדה; “מה שייצר אותנו יכול לעזור לנו”. למעשה, החיידקים הטובים נמצאים בטבע, משם הם נבראו ועלינו לנצלם בתבונה.

צוות החברה מונה אנשי מקצוע מיומנים בתחומם, בהם מהנדס וטכנולוג מזון, אנשי שירות, מחלקת לוגיסטיקה, מערך הפצה עצמאי ועוד. כולם פועלים במסירות רבה, על מנת לספק שירות מהיר ומקצועי לכל לקוח. אבני היסוד של החברה מתבססות על חוויית קנייה אבסולוטית לכל לקוח, החל ממתן ייעוץ מקצועי ועד לאספקת המוצרים תוך זמן קצר ביותר. לחברה מערך שירות המעניק מענה וייעוץ סביב השעון וזמין לכל שאלה.

החברה עובדת עם מעבדה ביו-טכנולוגית היושבת בקנדה, אשר מפתחת תערובות של בקטריות פרוביוטיות, ובין היתר מבצעת ניסויים במטרה לייצר מוצרים חדשים המבוססים על תרבית פרוביוטית. המעבדה מפקחת על המוצרים הנמכרים ומבצעת שדרוגים למוצרים הקיימים בהתאם לגילויים של מחקריים.

החברה עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם דיאטנים ונטורופאתיים אשר בקטריות פרוביוטיות הן חלק מרכזי מתזונה מומלצת למטופלים שלהם.

כמו כן, החברה מחדשת ומגוונת את מוצריה מפעם לפעם, על מנת לאפשר לכל לקוח ליהנות ממוצרים איכותיים ומגוונים המתאימים לעידן המתקדם. כחלק מחדשנות זו, החברה החלה לאחרונה לשווק גם מוצרים ייחודיים לטבעוניים כמו תרביות פרוביוטיות להכנת VEGURT (יוגורט טבעוני) העומדות בתקן Vegan Friendly העשוי כולו מרכיבים שלא מן החי.

כלל מוצרי החברה משווקים ברשתות בתי טבע ובתי מרקחת ברחבי הארץ, הם באיכות הגבוהה ביותר ועומדים בסטנדרטים העולמיים המחמירים. התרביות מאושרות ליבוא  על-ידי  משרד הבריאות הישראלי, מיוצרות בקנדה ומאושרות מטעם ה- FDA.
כל מוצרי החשמל של החברה בייבוא בלעדי של “פורמולה ישראל”, המשווקת לרשתות שונות ומעניקה שירות במסגרת האחריות ולאחר סיום האחריות על ידי מעבדה מקומית המוסמכת מטעם חברת SEVERIN הגרמנית, ופועלת על פי סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות.

כלל מוצרי החברה בעלי תו כשר מטעם OU האמריקאית ומאושרים מטעם ‘הרבנות הראשית לישראל’, הם עוברים בדיקות קפדניות במעבדות ישראליות המאושרות על-ידי משרד הבריאות, ורק לאחר מכן עוברות להפצה דרך המשווקים ללקוחות.

אנו מאחלים לכם גלישה נעימה, וזמינים להעניק לכם מידע נוסף על המוצרים.

פורמולה אי אל בע”מ 
כתובת: העצמאות 9 חיפה
טלפון: 077-8181081
ווטסאפ עסקי: 058-7818108
אתר הבית: www.yogurtim.co.il
כתובת מייל: info@yogurtim.co.il